PE 15-20 RT (615200000) Кутова полірувальна машина Metabo
11 421 ₴
- В наличии
- Код: 615200000
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Полірувальна машина з високим крутним моментом для тонкого шліфування та полірування до блиску лакованих поверхонь
- Максимальна продуктивність завдяки двигуну потужністю 1 500 Вт і потужному планетарному редуктору
- Повнохвильова електроніка Vario-Tacho-Constamatic (VTC) з регулювальним коліщатком: для роботи з кількістю обертів, що вимагається властивостями матеріалу і залишається константною під навантаженням
- Перемикач швидкості з функцією блокування для контрольованого розгону до заданої кількості обертів
- Оптимальне ведення і робота без втоми завдяки прогумованому передньому кожуху і тонкій рукоятці
- Захист від перевантаження: захищає двигун від перегрівання
- Електронний плавний пуск для запуску без поштовхів
- Захист від повторного пуску: запобігає ненавмисному пуску після переривання енергопостачання
- Автоматичне відключення вугільних щіток для захисту двигуна
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 2.4 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальное количество оборотов | 1900 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 180 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | полировальная |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Нет |
| Подсветка рабочей зоны | Нет |
| Предохранительная муфта | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Комплектация | |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
| Кейс в комплекте | Нет |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 11 421 ₴


