W 13-125 Quick (603627010) Кутова шліфувальна машина
5 224 ₴
- Готово к отправке
- Код: 603627010
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Тривалий термін експлуатації при вибагливих роботах: потужна та міцна кутова шліфувальна машина з найвищою щільністю потужності в своєму класі для швидкого просування робіт
- Новий запатентований двигун Metabo Marathon: до 50 % більший крутний момент та до 20 % більша здатність до перевантажень для швидшого знімання матеріалу та довшого терміну експлуатації
- Швидка заміна дисків без інструментів одним натисненням кнопки завдяки системі Metabo M-Quick
- Захисний кожух, що регулюється без застосування інструменту; фіксується із захистом від провертання
- Додаткова рукоятка Metabo VibraTech (MVT) з низ. рівнем вібрації
- Механічна запобіжна муфта Metabo S-automatіc: при блокуванні диска забезпечує найменшу віддачу серед конкурентів — для максимального захисту користувача та безперервної роботи
- Корпус редуктора може монтуватися з поворотом кроками 90° для управління лівою рукою або для різання
- Аварійне відключення вугільних щіток для захисту двигуна
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1350 Вт |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Ограничение пускового тока | Нет |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Нет |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Нет |
| Подсветка рабочей зоны | Нет |
| Предохранительная муфта | Да |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Комплектация | |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 5 224 ₴


