



HWW 4000/25 G (600971000) Насосна станція Metabo
8 388 ₴
- Готово к отправке
- Код: 600971000
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Для автоматичного водопостачання, для поливання саду, та відкачування ґрунтових вод, а також для підйому, перекачування та циркуляції чистої води
- Напірний резервуар для підготовки води з економією енергії та малошумною роботою
- Манометричний вимикач на ресивері для автоматичної активації у разі підвищеної потреби у воді
- Конденсаторний двигун, що не потребує технічного обслуговування
- Захист від перевантаження: захищає двигун від перегрівання
- Система високоякісних контактних ущільнювальних кілець для тривалого терміну експлуатації
- Окремий отвір для заливання води для простого введення насоса в експлуатацію
- Пробка для зливу води (захист від замерзання), при відкручуванні не потрібні інструменти
- Для іригації садових ділянок з 1-3 дощовими установками
- Для однофазного змінного струму
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Вес | 17.2 кг |
| Вид насоса | Скважинный |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Глубина до зеркала воды | 8 м |
| Качество воды | Чистая |
| Максимальный напор | 46 м |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Повышение давления | Да |
| Потребляемая мощность | 1100 Вт |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Частота | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоматический контроль уровня рабочей среды | Да |
| Общий объём резервуара (ов) | 24 л |
| Уровень шума | 70 дБ |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Сталь |
| Объем гидробака | 24 л |
| Установка насоса | Горизонтальная |
Информация для заказа
- Цена: 8 388 ₴


