- Компактна мобільна настільна дискова пила з хорошими характеристиками різання та високим комфортом роботи
- Трубна рамна конструкція, стійка до скручування, для найважчих умов використання на будівельному майданчику та на монтажній ділянці
- Кабелі та всі комплектуючі для транспортування розміщуються в корпусі пили
- Високомоментний двигун з електронним захистом від перенавантажень
- Гальма двигуна для швидкої зупинки пиляльного диску за 3 секунди
- Захист від повторного пуску: запобігає ненавмисному пуску після переривання енергопостачання
- Плавний пуск для тривалого терміну експлуатації двигуна та редуктора
- Точно регульований паралельний упор із подвійним затиском і пристроєм швидкої фіксації
- Точний нахил пиляльного диску завдяки направляючій з зубчатим вінцем
- Автоматичне повернення в положення 0 – 45 ° після зворотного розпилу
- Проста заміна пиляльного диску з блокуванням шпинделя
- Розклинювальний ніж, що опускається без інструментів, для вирізання пазів та транспортування
- Прецизійне розсувне розширення та подовження столу для надвеликої поверхні опори
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Метабо |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Диаметр посадочного отверстия | 30 мм |
| Глубина пропила под 45 градусами | 48 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 24 |
| Глубина пропила под 90 градусами | 80 мм |
| Диаметр диска | 254 мм |
| Мощность | 1.5 |
| Число оборотов холостого хода | 4200 |
| Размеры стола | |
| Высота стола | 334 мм |
| Длина стола | 748 мм |
| Ширина стола | 669 мм |
Информация для заказа
- Цена: 19 435 ₴





