

UHEV 2860-2 Quick (600713500) Мультиперфоратор Metabo
11 572 ₴
- Готово к отправке
- Код: 600713500
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Мультиперфоратор з 4 функціями: Буріння, свердління на двох швидкостях та довбання
- Metabo Quick: швидка заміна ударостійкого патрона SDS-Plus на швидкозатискний патрон для свердління деревини та металу
- Vario-Tacho-Constamatic (VTC) - повнохвильова електроніка для управління числом обертів залежно від властивостей матеріалу та його підтримки постійним під навантаженням.
- Регулювальне колесо для встановлення числа обертів та ударів
- Двошвидкісний редуктор: дві швидкості свердління для ефективної роботи у деревині й металі
- Двигун Metabo Marathon із захистом від пилу для тривалого терміну експлуатації
- Потужний ударний механізм, прецизійно встановлений в корпусі з алюмінієвого сплаву: довговічний і надійний
- Відмінна ергономіка завдяки зміщенню центра ваги ближче до руки і оптимізованому контуру ручки
- Перемикач, розташований знизу захищений від пошкодження та пилу
- Автоматична запобіжна муфта Metabo S-automatіc: механічне від'єднання привода при блокуванні свердла для безпечної роботи
- Захист від повторного пуску: запобігає ненавмисному пуску після переривання енергопостачання
- Вимикач, що фіксується, для зручної роботи в постійному режимі
- Кулькове з’єднання кабелю для максимальної свободи руху під час роботи
- З metaBOX, продуманим рішенням для транспортування і зберігання
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 3.3 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Конструкция перфоратора | Прямой |
| Максимальная сила удара | 3.4 Дж. |
| Максимальное количество оборотов | 2100 об/мин |
| Максимальное количество ударов | 4500 уд/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1100 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 28 мм |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 35 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 13 мм |
| Максимальный диаметр сверления алмазной коронкой | 68 мм |
| Дополнительные функции | |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Предохранительная муфта | Да |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Комплектация | |
| Ограничитель глубины сверления | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
Информация для заказа
- Цена: 11 572 ₴


