Пряма шліфмашина Metabo G 400 це новинка 2020 року, яка зайняла нішу легких шліфувальних машин, призначених для нескладних завдань. Завдяки своїм компактним розмірам, високотехнологічному двигуну та спеціальній формі корпусу, стане чудовим помічником для професійних робіт із зачистки, шліфування, полірування тощо.
Особливості Metabo G 400
- Новий сучасний двигун.
- Корпус редуктора з алюмінієвого лиття під тиску, для високої надійності та точності виконуваних робіт.
- Надійний цанговий патрон, забезпечує високу точність затискання оснастки.
- Зручний хват завдяки подовженому корпусу редуктора та невеликому діаметру обхвату корпусу мотора.
- Змінні протиковзкі гумові ковпачки на редукторі, не дають ковзати руці під час роботи.
- Кнопка увімкнення з фіксатором у натиснутому положенні для невтомної роботи.
- Ідеальний вибір для робіт у важкодоступних місцях.
- Шийка редуктора діаметром 43 мм.
- Мережний кабель завдовжки 2,55 метра.
- Компактні розміри та мала вага.
Комплект постачання Metabo G 400
- 6 мм цанговий затискач
- 2 гайкових ключі
- гумовий захисний ковпак
- картонна коробка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 1.5 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальное количество оборотов | 25000 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 380 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность, Вт | 350 |
| Регулировка скорости | - |
Информация для заказа
- Цена: 3 922 ₴


