Перфоратор Metabo KHE 2860 Quick нова модель 2016 року, що прийшла на зміну Metabo KHE 2851. Мотор збільшеної потужності, ефективніший ударний механізм, вище крутний момент, надійніша конструкція. Інженери Метабо серйозно переробили конструкцію з тим, щоб запропонувати ринку класний перфоратор для важких, інтенсивних робіт.
Основні особливості Metabo KHE 2860 Quick
- 3-х режимна машина, яка може свердлити бетон, камінь, цеглу, виконувати легкі роботи в режимі відбійного молотка, а також безударного свердління металу, дерева та пластику.
- Електромотор Metabo Marathon останнього покоління - відмінний захист обмоток від абразивного пилу, хороша стійкість до перевантажень та найвища ефективність роботи.
- Повністю перероблена механіка - машина, в порівнянні з попередником, видає великий крутний момент. Нижнє розташування перемикача режимів дозволило зробити новинку компактнішою та зручнішою в роботі.
- Перфоратор Metabo KHE 2860 Quick зберіг алюмінієвий корпус редуктора. Ця конструкція на практиці довела свою надійність та ефективність - чудово відводить тепло та добре захищає механіку.
- Електроніка регулювання обертів від натискання кнопки та система плавного пуску.
- Ударний механізм став значно ефективнішим при одиничному ударі (до 3,2 Дж по EPTA), що відразу вивело новинку в ряд найбільш продуктивних перфораторів у своєму класі на ринку.
- Механічна муфта безпеки Metabo S-automatic гарантує надійний захист від зворотного удару.
- Metabo Quick - легко, зручно та швидко змінюється патрон, без необхідності використовувати сторонні інструменти.
- 21 положення регулювання положення зубила.
- Кабель живлення на шарнірі - виключає заламування кабелю і не обмежує рух.
Комплект постачання
- перфоратор Metabo KHE 2860 Quick
- бічна рукоятка
- обмежувач глибини
- валіза
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 3.1 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Конструкция перфоратора | Прямой |
| Максимальная сила удара | 3.2 Дж. |
| Максимальное количество оборотов | 1150 об/мин |
| Максимальное количество ударов | 4400 уд/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 880 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Дополнительные функции | |
| Количество скоростей работы | 3 |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Предохранительная муфта | Да |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 28 мм |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 35 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 13 мм |
| Максимальный диаметр сверления алмазной коронкой | 68 мм |
| Комплектация | |
| Ограничитель глубины сверления | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
Информация для заказа
- Цена: 7 799 ₴


