Кутова шліфмашина METABO W 2400-230 - це надійний інструмент високої потужності для шліфування, різання і зачистки різних матеріалів. Кутова шліфмашина оснащена надійним двигуном потужністю 2400 Вт для максимальної продуктивності. Відключаються вугільні щітки, які захищають двигун від передчасного зносу.
Metabo W 2400-230 має ефективну систему вентиляції, яка надійно захищає інструмент від перегріву. Додаткова рукоятка встановлюється в трьох положеннях, що дозволяє зручно використовувати болгарку в важкодоступних місцях.
Metabo W 2400-230 має ефективну систему вентиляції, яка надійно захищає інструмент від перегріву. Додаткова рукоятка встановлюється в трьох положеннях, що дозволяє зручно використовувати болгарку в важкодоступних місцях.
Комплект поставки:
- захисний кожух
- опорний фланець
- гайка з двома торцевими отворами
- додаткова рукоятка
- ключ під два отвори
- картонна коробка
- опорний фланець
- гайка з двома торцевими отворами
- додаткова рукоятка
- ключ під два отвори
- картонна коробка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Вес | 6.2 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальное количество оборотов | 6600 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 230 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 2400 Вт |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Нет |
| Подсветка рабочей зоны | Нет |
| Предохранительная муфта | Да |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Комплектация | |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Кейс в комплекте | Нет |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 4 699 ₴



