- Просте транспортування завдяки вбудованій ручці для перенесення та транспортному блокуванню
- Для однофазного змінного струму
- Потужне і швидке різання профілів, труб, стрижнів зі сталі, чавуну, алюмінію та інших кольорових металів
- Двигун та редуктор на підшипниках для великих навантажень
- Фіксатор шпинделя для легкої заміни приладдя
- Швидкозатискний пристрій з плавною зміною кута від -15° до 45°
- Висока безпека завдяки захисному кожуху, що обертається
- Відділення для зберігання гайкових ключів
- Безпечна робота завдяки щитку для відведення іскор із змінним положенням
- Регульований обмежувач глибини різання
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Метабо |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 16.9 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Диаметр посадочного отверстия | 25.4 мм |
| Максимальная глубина пропила | 125 мм |
| Максимальное количество оборотов | 4000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 355 мм |
| Потребляемая мощность | 2300 Вт |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 6 669 ₴


