

DH 330 (0200033000) Рейсмусовий верстат Metabo
23 658 ₴
- В наличии
- Код: 0200033000
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Ідеальні для мобільного використання завдяки малій вазі
- Стабільний редуктор для рівномірного просування заготівки
- Зручне регулювання висоти корбовою ручкою
- Просте регулювання звичайної висоти пропускання через точки фіксації
- Потужний універсальний двигун для стабільної подачі та рівномірної обробки заготовки
- Захист від повторного пуску: запобігає ненавмисному пуску після переривання енергопостачання
- Прецизійне регулювання товщини стружки для швидкого та точного стругання
- Великі столи для подачі та відведення підтримують проходження довгих заготовок
- Блокування стругального механізму запобігає ненавмисній зміні налаштувань знімання стружки
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Метабо |
| Страна производитель | Германия |
| Потребляемая мощность | 1.8 кВт |
| Состояние | Новое |
| Тип станка | Рейсмусовый |
| Тип фуговально-рейсмусового станка | Односторонний |
| Число оборотов холостого хода | 9800 об/мин |
| Ширина заготовки | 330 мм |
| Общие параметры | |
| Вес | 35 кг |
| Высота | 574 мм |
| Длина | 875 мм |
| Ширина | 579 мм |
| Дополнительные параметры | |
| Диаметр строгального вала | 47 мм |
| Количество ножей на валу станка | 2 шт |
| Максимальная глубина строгания | 3 мм |
| Максимальная ширина строгания | 330 мм |
| Параметры сети | |
| Напряжение | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
Информация для заказа
- Цена: 23 658 ₴


