


TP 8000 S (0250800000) Занурювальний насос для чистої води Metabo
3 403 ₴
- Готово к отправке
- Код: 0250800000
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Для відкачування, всмоктування та перекачування чистої води з баків, басейнів та затоплених підвалів
- Для зрошення садових ділянок з резервуарів
- Захист від перевантаження: захищає двигун від перегрівання
- Регульований поплавковий вимикач для автоматичного режиму роботи
- Міцний корпус з ударостійкого пластику
- Ергономічна ручка для зручного транспортування
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Вес | 4.3 кг |
| Вид насоса | Дренажный |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Качество воды | Чистая |
| Максимальная глубина погружения | 5 м |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Повышение давления | Да |
| Потребляемая мощность | 350 Вт |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Частота | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип выключателя насоса | Поплавковый |
| Конструктивные особенности | |
| Установка насоса | Горизонтальная |
Информация для заказа
- Цена: 3 403 ₴


