


KGSV 216 M (619261000) Торцювальна пила Metabo
14 230 ₴
- Готово к отправке
- Код: 619261000
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- регулювання кількості обертів для розширення спектру використання, наприклад, для пиляння алюмінієвих профілів та пластику
- З пиляльним диском »multi cut« (плоский / трапецієподібний зуб) для високої якості розпилювання та тривалого строку експлуатації, наприклад, при роботі з ламінатом та алюмінієвими профілями
- Висока продуктивність різання завдяки функції протягання для широких заготовок
- Компактний та легкий прилад, який зручно переносити в одній руці
- Надійна конструкція з алюмінієвого лиття під тиском для найважчих умов
- Просте транспортування завдяки ергономічним ручкам для перенесення та блокуванню пиляльної голови
- Ефективне відведення стружки завдяки інтегрованому подовженню каналу всмоктування
- Повнохвильова електроніка Vario-Tacho-Constamatic (VC) для управління кількістю обертів залежно від властивостей матеріалу та підтриманні її майже константною під навантаженням
- Швидке та прецизійне налаштування завдяки точкам фіксації кутів
- Лазер для точної індикації лінії різання (живлення від мережі, батарейки не потрібні)
- Розширення стола з можливістю висування, які також можна знімати для підкладання надзвичайно довгих заготовок
- Яскравий світлодіод для освітлення місця пиляння (від мережі, батарейки не потрібні)
- Високі упори, що можуть зсуватися вбік, для безпечного пиляння
- Швидкозатискна струбцина для надійної фіксації заготовки зверху або спереду
- Обмежувач глибини для простоти виконання пазів
- Пиляльна голова нахиляється ліворуч, з додатковою кутовою зоною для заднього розпилу
- Всі шкали та елементи управління добре видимі та інтуїтивно зрозумілі для використання
- Проста заміна пиляльного диску з блокуванням шпинделя; не потрібний демонтаж пересувного захисного кожуха
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Метабо |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Диаметр посадочного отверстия | 30 мм |
| Максимальная глубина пропила | 65 мм |
| Максимальная ширина пропила | 305 мм |
| Максимальное количество оборотов | 5500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 216 мм |
| Потребляемая мощность | 1700 Вт |
| Состояние | Новое |
| Угол наклона | 45 град. |
| Угол поворота | 45 град. |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Лазерный маркер | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Тормоз двигателя | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 14 230 ₴


