


Пила торцювальна Metabo KGS 305 M 613305000
20 399 ₴
- Готово к отправке
- Код: 613305000
- +380 (98) 630-00-01
Опис
Торцювальна пила Metabo KGS 305 M довгоочікувана модель, яка була представлена ринку восени 2014 року. Ця пила логічно доповнює модельний ряд торцовок M класу від Метабо.
Новинка завдяки великому діаметру диска і хорошій потужності двигуна може виконувати ті роботи, які іншим моделям просто не під силу. Пила здатна швидко і точно розпиляти під 90° брус товщиною 105 мм, а завдяки механізму протягування пиляльної головки може працювати із заготовками шириною до 305 мм.
Модель Metabo KGS 305 M відноситься до випущеного в 2014 році оновленого покоління популярних торцювальних пилок Метабо. Тому, як і всі представники цього модельного ряду, володіє відмінною системою видалення пилу, зручно вбудованою лазерною указкою і комфортним підсвічуванням зони різу, відмінними розширювачами столу і прекрасною ергономікою. Чудова пила за свої гроші.
Основні особливості
- Високопродуктивний двигун потужністю 2000 Ватт має гарний запас продуктивності для вирішення складних завдань.
- Пиляльний диск діаметром 305 мм і система протягування дозволяють ефективно виконувати завдання по розпилюванняі великих заготовок.
- Добре видимі з робочого положеня, інтуїтивно зрозумілі шкали, що нестираються, точки фіксації повороту столу в найбільш популярних кутах і зручні ручки фіксації дозволять Вам швидко вибрати необхідний для Вас кут і точно виконати відріз.
- Обмежувач глибини пропила з шкалою, що добре читається.
- Торцівка Metabo KGS 305 M обладнана зручною та ефективною системою відведення стружки. На відміну від попереднього покоління пилок М-класу, ця модель має подовжений адаптер для захоплення пилу, який розташований під кожухом. Таким чином, стружка потрапляє в пиловідвідний канал відразу на вильоті із заготівлі.
- Станина виготовлена з високоміцного алюмінієвого сплаву.
- Лазерна індикація лінії розпилу та підсвічування робочої зони. Лазер і підсвічування розташовані зверху захисного кожуха, що виключає їх засмічення стружкою, що летить.
- Нова система розширювачів столу – розширювачі встановлені з двох сторін і можуть використовуватися як вбудовані в станину, так і автономно. Знявши розширювач зі станини, Ви можете встановити його на будь-якій зручній для Вас відстані та ефективно працювати із заготовками великої довжини.
- Пила Metabo KGS 305 M обладнана системою плавного пуску та обмеження пускового струму. Завдяки цій електроніці, Ви можете комфортно та плавно розпочати роботу.
- Зручна струбцина для точної фіксації заготовки.
- Великі бічні упори дозволяють чітко зафіксувати заготовку під час роботи.
- Система зміни пильного диска максимально спрощена – зручне розташування кнопки фіксації шпинделя та комфортний доступ до затискної гайки дозволяють змінити диск швидко та не втрачаючи зайвого часу.
- Пила компактно складається. Транспортувальна рукоятка розташована таким чином, щоб забезпечити найкраще балансування інструменту під час перенесення.
- Нахил пиляльної головки вліво.
Комплект постачання
- торцювальна пила Metabo KGS 305 M
- твердосплавний пиляльний диск 56 зубів
- 2 інтегровані розширювачі столу з регульованими бічними упорами
- пиловий мішок
- відсік для намотування кабелю
- транспортувальна рукоятка
- ключ для зміни диска
- картонна коробка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Метабо |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Диаметр посадочного отверстия | 30 мм |
| Максимальная глубина пропила | 105 мм |
| Максимальная ширина пропила | 305 мм |
| Максимальное количество оборотов | 3700 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 305 мм |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Угол наклона | 45 град. |
| Угол поворота | 47 град. |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Лазерный маркер | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Тормоз двигателя | Нет |
- Цена: 20 399 ₴


