

P 2000 G (600962000) Садовий насос Metabo
3 772 ₴
- В наличии
- Код: 600962000
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Для поливання саду та відкачування ґрунтових вод, а також для підйому, перекачування та циркуляції чистої води
- Конденсаторний двигун, що не потребує технічного обслуговування
- Захист від перевантаження: захищає двигун від перегрівання
- Система високоякісних контактних ущільнювальних кілець для тривалого терміну експлуатації
- Окремий отвір для заливання води для простого введення насоса в експлуатацію
- Пробка для зливу води (захист від замерзання), при відкручуванні не потрібні інструменти
- Ніжки на гумових прокладках для роботи без шуму та вібрації
- Ергономічна ручка для зручного транспортування
- Для іригації садових ділянок з 1 або 2 дощовими установками
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Вес | 7.6 кг |
| Вид насоса | Дренажный |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Глубина до зеркала воды | 8 м |
| Качество воды | Чистая |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Повышение давления | Да |
| Потребляемая мощность | 450 Вт |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Частота | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип выключателя насоса | Электронный |
| Конструктивные особенности | |
| Установка насоса | Горизонтальная |
Информация для заказа
- Цена: 3 772 ₴


