- Для поливання саду та відкачування ґрунтових вод, а також для підйому, перекачування та циркуляції чистої води
- Конденсаторний двигун, що не потребує технічного обслуговування
- Захист від перевантаження: захищає двигун від перегрівання
- Система високоякісних контактних ущільнювальних кілець для тривалого терміну експлуатації
- Окремий отвір для заливання води для простого введення насоса в експлуатацію
- Пробка для зливу води (захист від замерзання), при відкручуванні не потрібні інструменти
- Ніжки на гумових прокладках для роботи без шуму та вібрації
- Ергономічна ручка для зручного транспортування
- Для іригації садових ділянок з 1-3 дощовими установками
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Вес | 12.2 кг |
| Вид насоса | Дренажный |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Глубина до зеркала воды | 8 м |
| Качество воды | Чистая |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Повышение давления | Да |
| Потребляемая мощность | 1100 Вт |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Частота | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип выключателя насоса | Электронный |
| Конструктивные особенности | |
| Установка насоса | Горизонтальная |
Информация для заказа
- Цена: 5 199 ₴




