- Надзвичайно потужний двошвидкісний ударний дриль для швидкого, універсального свердління з постійною кількістю обертів під навантаженням
- Vario-Tacho-Constamatic (VTC) - повнохвильова електроніка для управління числом обертів залежно від властивостей матеріалу та його підтримки постійним під навантаженням
- Регулювальне колесо для встановлення числа обертів
- Режим "Імпульс" для викручування застряглих гвинтів і засвердлювання на гладких поверхнях
- Міцний корпус редуктора з алюмінієвого лиття під тиском для оптимального відведення тепла й довговічності
- Максимальна продуктивність також при обертанні вліво, наприклад при вивільненні застряглого гвинта, завдяки поворотному мосту з вугільними щітками
- Двигун Metabo Marathon із захистом від пилу для тривалого терміну експлуатації
- Автоматична запобіжна муфта Metabo S-automatіc: механічне роз'єднання привода при блокуванні приладдя для безпечної роботи
- Реверс
- Metabo "Quick": швидкозатискний патрон і редуктор з блокуванням шпинделя для зручної зміни приладдя однією рукою
- Шпиндель з внутрішнім шестигранником для насадок дозволяє обійтися без патрона
- Захист від перевантаження: запобігає перегріванню двигуна
- Захист від повторного пуску: запобігає ненавмисному пуску після переривання енергопостачання
- Кулькове з’єднання кабелю для максимальної свободи руху під час роботи
- Індикатор спрацювання вугільних щіток
- З metaBOX, продуманим рішенням для транспортування і зберігання
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальное количество оборотов | 1100 об/мин |
| Максимальное количество ударов | 3100 уд/мин |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Максимальный крутящий момент | 44 H*m |
| Минимальный диаметр патрона | 1.5 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Режим инструмента | ударный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дрель |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Нет |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Ударный режим | Да |
| Функция миксер | Нет |
| Питание | |
| Длина кабеля | 4 м |
| Потребляемая мощность | 1300 Вт |
| Комплектация | |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Ограничитель глубины сверления | Да |
| Прорезиненная рукоятка | Нет |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 24 мм |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 40 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 16 мм |
Информация для заказа
- Цена: 10 520 ₴




