-
Болгарка Bosch GWS 20-230 H оснащена потужним двигуном «Чемпіон» на 2000 Вт та стрижневою рукояткою. Подвійне ущільнення шарикопідшипників та особливо надійний редуктор гарантують тривалий термін служби. Стійкий до прокручування захисний кожух забезпечує надійний захист від уламків шліфкруга у разі його поломки.
Болгарка Bosch GWS 20-230 H має броньовану обмотку якоря, яка захищає електродвигун від гострих частинок пилу, що утворюються при шліфуванні, та забезпечує високу зносостійкість. Захист від ненавмисного увімкнення запобігає мимовільному запуску інструмента після переривання подачі струму.Комплект поставки:
- Картонна коробка
- Затискна гайка (1 603 340 040)
- Ключ під два отвори (1607950048)
- Опорний фланець (1 605 703 099)
- Додаткова рукоятка (1602025022)
- Захисний кожух (2 605 510 298)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 5.1 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальное количество оборотов | 6600 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 230 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Ограничение пускового тока | Нет |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Нет |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Нет |
| Подсветка рабочей зоны | Нет |
| Предохранительная муфта | Да |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Комплектация | |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 4 200 ₴


