Верстат для заточування свердел Vitals Ua 9516JH призначений для легкого, швидкого, точного та якісного заточування стандартних спіральних двоканальних свердел з інструментальної або швидкорізальної сталі без твердосплавних напайок.
Принцип дії Vitals Ua 9516JH
Верстат для заточування працює просто: під час вмикання двигуна обертальний рух передається на шліфувальний круг, який, зі свого боку, заточує свердла.
Джерелом електроживлення верстата є однофазна мережа змінного струму напругою 230 В частотою 50 Гц.
Конкурентні переваги Vitals Ua 9516JH
Завдяки використанню сучасних розробок і технологій, цей верстат має високі робочі характеристики електричного двигуна, він ергономічний і надійний, має інноваційний дизайн. Серед особливостей, які роблять Vitals Ua 9516JH в очах споживача особливим:
- просте використання та швидке налаштування;
- можливість заточування свердел різних розмірів;
- компактність та легкість;
- міцність і довговічність конструкції.
Важливо! Досконала геометрія шліфувального круга забезпечує якісне заточування, а регулювання положення шліфувального круга дає змогу змінювати швидкість заточування. Робота з Vitals Ua 9516JH комфортна й результативна!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Литва |
| Количество скоростей | 1 шт |
| Потребляемая мощность | 0.95 кВт |
| Состояние | Новое |
| Тип станка | Заточной |
| Угол наклона | 120 град. |
| Число оборотов холостого хода | 1600 об/мин |
| Общие параметры | |
| Вес | 1.2 кг |
| Параметры сети | |
| Напряжение | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
- Цена: 1 234 ₴







