Відбійний молоток Vitals Master At 1745HL – представник лінійки електроінструмента ТМ «Vitals», основними характеристиками якого є великі потужність, сила і частота ударів.
Напівпрофесійна модель відбійного молотка Vitals Master At 1745HL призначена для довбання, розколювання і розпушування природного каменю, осадових гірських порід, асфальту, конструкцій із цегли та бетону.
Модель Vitals Master At 1745HL володіє великою потужністю, яка становить 1700 Вт, може здійснювати 1400 ударів за хвилину із великою силою, що дорівнює 46 Дж. Таким чином, користувачу надається можливість обробляти особливо міцні гірські породи і штучний кам'яний матеріал. Цей інструмент відрізняється зниженим рівнем вібрації, оберігаючи користувача від зайвої втоми. Вага виробу становить 18,2 кг.
Високий рівень надійності відбійного молотка забезпечується за рахунок міцного корпусу, якісних комплектуючих, а також простоти в управлінні й обслуговуванні.
Не можна не відзначити і комплектацію відбійного молотка. Комплектом поставки моделі Vitals Master At 1745HL передбачені долото, тубус для його зберігання, а також міцний металевий кейс для транспортування і зберігання електроінструмента.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Литва |
| Вес | 15.48 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальное количество ударов | 1400 уд/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1700 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип патрона | Шестигранник |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия, мес | 36 |
| Источник питания | Мережа 220 |
| Категории товаров 1 | Електроінструмент |
| Категории товаров 2 | Відбійні молотки |
| Мощность, кВт | 1,1 |
| Остаток | 1 |
| Платформа | Мережевий |
| Скорость без нагрузки об/мин. | 0-450 |
| Технология | Мережевий |
| Тип хвостовика | SDS Max |
| Ударное действие при нагрузке (уд/мин) | 0-3000 |
| Уровень шума, дБ | 101 |
| Энергия удара EPTA, Дж | 7,5 |
- Цена: 7 999 ₴






