Насос водяний Clarke Pump EBP 1100 1квт
8 999 ₴
- Готово к отправке
- Код: EBP1100
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Це високоефективний одноступеневий насос виробництва Англії призначений для прокачування води без резервуара від Clarke, має електронний блок керування, що забезпечує різноманітні програмовані параметри. Цей насос поєднує високу продуктивність із величезним напором 45 м вертикального підйому води, а глибина всмоктування 8м від дзеркала води.
Цей відцентровий насос призначений для перекачування чистої води в садах для обприскування, поливу, для перекачування води в теплиці, для забезпечення води в побутовому водопроводів, або ж підвищення тиску подачі проточної води, також для відкачування колодязів чи ставків. Не призначений для перекачування забрудненої або солоної води.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CR Clarke & Company |
| Страна производитель | Великобритания |
| Вес | 10.5 кг |
| Вид насоса | Дренажный |
| Глубина до зеркала воды | 8 м |
| Качество воды | Чистая |
| Максимальный напор | 45 м |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Повышение давления | Да |
| Потребляемая мощность | 1100 Вт |
| Пропускная способность | 3.75 куб. м/час |
| Состояние | Новое |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Частота | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Защита от перегрева | Да |
| Тип выключателя насоса | Электронный |
| Конструктивные особенности | |
| Установка насоса | Горизонтальная |
Информация для заказа
- Цена: 8 999 ₴


