
SE 17-200 RT (602259000) ПОЛІРУВАЛЬНА ЩІТКОВА МАШИНА Metabo
12 167 ₴
- Готово к отправке
- Код: 602259000
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Потужна полірувальна щіткова машина для шліфування, сатинування, чищення та дзеркального полірування, напр., високосортної сталі
- Максимальна продуктивність за рахунок двигуна потужністю 1 700 Вт і потужного планетарного редуктора
- Відмінна ергономіка завдяки вузькій рукоятці, що забезпечує оптимальне ведення та роботу без втоми
- Двигун Metabo Marathon з запатентованим захистом від пилу для тривалого терміну експлуатації
- Повнохвильова електроніка Vario-Tacho-Constamatic (VTC) з регулювальним коліщатком: для роботи з кількістю обертів, що вимагається властивостями матеріалу і залишається константною під навантаженням
- Фіксатор шпинделя та затискна гайка для швидкої заміни приладдя без інструментів
- Швидке регулювання захисного щитка та додаткової рукоятки без інструментів
- Затискна оправка зі спокійним ходом та геометричним замиканням для рівномірного шліфування
- Захист від перевантаження: захищає двигун від перегрівання
- Електронний плавний пуск для запуску без поштовхів
- Захист від повторного пуску: запобігає ненавмисному пуску після переривання енергопостачання
- Автоматичне відключення вугільних щіток для захисту двигуна
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 2.9 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Крепление шлифлиста | Зажим |
| Максимальное количество оборотов | 3000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 200 мм |
| Основная рукоятка | Удлиненная |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1700 Вт |
| Размер цанги | 14 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | полировальная |
| Ширина шлифования | 100 мм |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Нет |
| Подсветка рабочей зоны | Нет |
| Предохранительная муфта | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Комплектация | |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
| Кейс в комплекте | Нет |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 12 167 ₴


