- Міцна прямошліфувальна машина для зачищення, фрезерування, шліфування та відрізання — навіть у обмеженому просторі
- Довгий шліфувальний шпиндель - ідеально підходить для роботи у важкодоступних місцях
- Прецизійна затискна шийка для стаціонарного використання
- Знімний захисний гумовий ковпак для комфортної та безпечної роботи
- Тонкий корпус для оптимальної роботи
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 1.5 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальное количество оборотов | 12400 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 380 Вт |
| Размер цанги | 6 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | прямая |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 4 992 ₴


