- Максимальна продуктивність за рахунок повної потужності при малій вазі; з регулюванням кількості обертів
- Ідеальна ергономіка за рахунок вузької рукоятки гарантує максимальний контроль і полегшує роботу над головою
- Двигун Metabo Marathon з новою системою охолоджування і системою вугільних щіток гарантує удвічі довший термін експлуатації
- Повнохвильова електроніка Vario-Tacho-Constamatic (VTC) з регулювальним колесом: для роботи з кількістю обертів, що вимагається властивостями матеріалу і залишається константною під навантаженням
- Система M-Quick для заміни дисків без інструментів натисненням на кнопку
- Захисний кожух, що регулюється без застосування інструменту; фіксується із захистом від провертання
- Додаткова рукоятка Metabo VibraTech (MVT) з низ. рівнем вібрації
- Механічна запобіжна муфта Metabo S-automatіc: при блокуванні диска забезпечує найменшу віддачу серед конкурентів — для максимального захисту користувача та безперервної роботи
- Електронний м'який пуск та захист від повторного пуску
- Корпус редуктора може монтуватися з поворотом кроками 90° для управління лівою рукою або для різання
- Аварійне відключення вугільних щіток для захисту двигуна
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1700 Вт |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Нет |
| Подсветка рабочей зоны | Нет |
| Предохранительная муфта | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Комплектация | |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 7 010 ₴




