У наборі 14 глибоких метричних ударних головок в кейсі. Під патрон квадрат 1/2.
У наборі головки: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 26, 27 мм.
Шестигранна конструкція з кованої ударної стали для довговічності в умовах високого крутного моменту.
Конструкція з подвійним отвором і канавкою для більш легкого кріплення.
Нескользящая шестигранна геометрія для запобігання заокруглення муфти і кріплення.
Номер деталі з лазерним гравіюванням.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Milwaukee |
| Страна производитель | США |
| Квадрат | 1/2" |
| Количество в наборе | 14 шт |
| Размер max | 27 мм |
| Размер min | 10 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | набор торцевых головок |
Информация для заказа
- Цена: 4 599 ₴



