- Універсальна прямошліфувальна машина з довгим шліфувальним шпинделем для зачищення, фрезерування, шліфування та відрізання — навіть у обмеженому просторі
- Фіксатор шпинделя для легкої заміни приладдя
- Фланець підшипника з алюмінієвого лиття під тиском для тривалої експлуатації машини
- Електроніка Vario-Tacho-Constamatic (VC) для роботи з кількістю обертів, яка вимагається властивостями матеріалу і залишається майже константною під навантаженням
- Регулювальне колесо для встановлення числа обертів
- Електронне аварійне відключення двигуна при блокуванні приладдя для безпечної роботи
- Захист від повторного пуску: запобігає ненавмисному пуску після переривання енергопостачання
- Електронна система відключення при перевантаженні для тривалого терміну експлуатації
- Прецизійна затискна шийка для стаціонарного використання
- Знімний захисний гумовий ковпак для комфортної та безпечної роботи
- Тонкий корпус для оптимальної роботи
- Прецизійний цанговий затискач для точного плавного ходу
- Двигун Metabo Marathon з запатентованим захистом від пилу для тривалого терміну експлуатації
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 1.6 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальное количество оборотов | 24000 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 710 Вт |
| Размер цанги | 6 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | прямая |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Нет |
| Подсветка рабочей зоны | Нет |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Комплектация | |
| Дополнительная рукоятка | Нет |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
| Кейс в комплекте | Нет |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 7 118 ₴






