Регульована швидкість обертання фрези дозволяє підібрати оптимальний робочий режим. Лінійка, розташована у бічній частині корпусу, забезпечує точне регулювання глибини фрезерування. Завдяки можливості підключення пилососа робоче місце залишається в чистоті.
- Призначений для виконання фігурної обробки дерев'яних і композитних заготівель.
- Потужний двигун забезпечує високу продуктивність при фрезеруванні горизонтальних, вертикальних і похилих площин, фасонних поверхонь, уступів і пазів різного профілю
- Електронне регулювання швидкості дозволяє досягати чудової якості обробки будь-яких порід дерева, алюмінію і пластика, а так само запобігти появі опіків на оброблюваному матеріалі
- Плавний пуск виключає невеликі зміщення фрезера на початку роботи
- Регулювання глибини фрезерування має тонке підстроювання (до 0,1 мм) і за допомогою лінійки
- Плоский корпус двигуна, а так само блокування шпинделя дозволяють швидко і зручно міняти фрези в перевернутому положенні
- Блокування вмикача запобігання випадковий пуск інструменту
- Великі прогумовані бічні руків'я зручні під час роботи і дозволяють чітко контролювати процес фрезерування
- Цанги трьох типоразмеров (6/6,35/8 мм) для установки фрез з різними хвостовиками
- Три задані положення глибини фрезерування
- Металевий корпус забезпечує надійність конструкції і стабільність при фрезеруванні
- Можливість підключення пилососа для видалення тирси через стійку
- Алюмінієва підошва забезпечує неперевершено точне фрезерування
- Число обертів за хвилину 8000-27000
- Споживана потужність (Вт) 1200
- Розмір цанги (мм) 6 / 6.35 / 8
- Діаметр фрези (мм) 46
- Довжина (мм) 375
- Висота (мм) 330
- Вага (кг) 3.37
- Глибина занурення (мм) 55
Комплектація:
- Гайковий ключ
- Цанги 6/6.25/8 мм
- Паралельний упор
- Номінальна потужність: 1200 Вт
- Плавний пуск: немає
- Число оборотів: 8000-28000 про/мін
- Регулювання оборотів: так
- Довжина кабелю: 3 м
- Розмір цанги: 6, 6.35, 8 мм
- Бренд: Stanley (США)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Вес | 3.37 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Максимальное количество оборотов | 28000 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Размер цанги | 6 мм |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 3 199 ₴





