- Двигун зі збільшеним ККД та зміненою конструкцією профілю редуктора дозволяє виконувати широкий спектр робіт.
- Вікно у відсіку щіток для їх швидкої заміни.
- Блокування шпинделя для швидкої зміни диска.
- Прекрасна ергономіка завдяки невеликому діаметру корпусу, що забезпечує зручніше захоплення.
- Вимикач нульової напруги: у разі відключення напруги при зафіксованому вимикачі та наступній подачі напруги інструмент не ввімкнеться доти, доки ви не розблокуєте вимикач.
- УШМ малої потужності (950 Вт) з регулюванням оборотів - дуже легка, важить менше двох кілограм.
- Пускова клавіша повзункового типу, з фіксацією включеного положення - це важливий момент для шліфувальних робіт - не потрібно постійно утримувати кнопку, отже, руки втомлюються менше.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Вес | 1.8 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 950 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Нет |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Комплектация | |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 4 199 ₴




