• Металевий ящик STANLEY 16" з двома відділеннями.
• Широка довга ручка робить перенесення ящика безпечним і легким.
• Спеціальна конструкція надає одночасний доступ до всіх відділень ящика (одночасне відкриття основного лотка та висувного органайзера).
• Широка довга ручка робить перенесення ящика безпечним і легким.
• Спеціальна конструкція надає одночасний доступ до всіх відділень ящика (одночасне відкриття основного лотка та висувного органайзера).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Страна производитель | США |
| Количество отделений/карманов | 2 |
| Материал | Металл |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ящик переносной |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 16.9 мм |
| Длина | 40.3 мм |
| Ширина | 18.9 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 150 ₴




