- Прекрасна ергономіка завдяки невеликому діаметру корпусу, що забезпечує зручніше захоплення.
- Система видалення пилу захищає двигун від попадання абразивного пилу, запобігаючи абразивному зносу та пошкодженню ізоляції, тим самим збільшуючи термін служби інструменту.
- Вікно у відсіку щіток для їх швидкої заміни.
- Блокування шпинделя для швидкої зміни диска.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Вес | 2.2 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Нет |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Комплектация | |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 3 499 ₴






