✔ Призначена для різання матеріалів із дерева, ДСП, ДВП, OSB, ідеально підходить для швидкого, чистого та точного пропилювання.
✔ Дає змогу розпилювати під кутом 45°.
✔ Вбудована система XPS забезпечує підсвічування місця розпилювання за допомогою тіні від диска, яка з'являється під час увімкнення вбудованого освітлення.
✔ Це дає абсолютну точність під час роботи навіть в умовах поганого освітлення, позбавляє потреби калібрування.
✔ Призначена для професійного та побутового використання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Black&Decker |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Диаметр посадочного отверстия | 30 мм |
| Максимальная глубина пропила | 90 мм |
| Максимальная ширина пропила | 45 мм |
| Максимальное количество оборотов | 5000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 254 мм |
| Потребляемая мощность | 2100 Вт |
| Состояние | Новое |
| Угол наклона | 45 град. |
| Дополнительные функции | |
| Лазерный маркер | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 18.5 |
| Источник питания | сетевой |
| Комплектация | ✔ Пила торцовочная сетевая -1 шт |
| Максимальный угол наклона, град | 45 |
| Потребляемая мощность, Вт | 2100 |
| Страна-производитель | Китай |
| Тип пилы | торцовочная |
Информация для заказа
- Цена: 20 108 ₴











