- Продумана система транспортування і зберігання для мобільної роботи
- Надзвичайно міцний і ударостійкий завдяки матеріалу і формі для максимальних навантажень
- Оптимальний захист машин і аксесуарів від проникнення бруду і вологи (IP43)
- Швидке і легке складання у стоси і стикування коробок всіх типових ширин
- Коробку в стосі можна просто відкрити, не від’єднуючи її
- Комфортна фронтальна ручка для перенесення близько до тіла і надширока ручка на кришці (не в 185 XL) для перенесення кількох коробок у стосі
- Численні вкладки точного розміру (аксесуар) для індивідуального порядку всередині коробки
- Продумане приладдя: Візок для максимальної мобільності і адаптерна пластина для фіксації коробок в автомобілі
- Коробка metaBOX 340 порожня, без вкладок
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Материал | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ящик |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.51 кг |
| Высота | 340 мм |
| Длина | 396 мм |
| Ширина | 296 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 677 ₴









