- Інтелектуальне управління батареями для тривалого терміну експлуатації акумуляторних блоків з гарантією 3 роки
- Запатентована система зарядки "AIR COOLED"
- Постійний електронний контроль окремих елементів (ESCP) під час заряджання, для особливо тривалого терміну експлуатації
- Управління зарядженням та розряджанням під контролем процесора
- Індикація ємності для постійного контролю рівня заряду
- Можливість тривалого зберігання з майже відсутнім саморозрядженням
- Багато марок, одна акумуляторна система: Акумуляторний блок сумісний зі всіма машинами на 18 В і зарядними пристроями марок CAS
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Емкость аккумулятора | 5.2 А·ч |
| Напряжение | 18 В |
| Состояние | Новое |
| Цвет корпуса | Черный |
| Тип аккумулятора | Li-HD |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.695 кг |
| Высота | 58 мм |
| Длина | 111 мм |
| Ширина | 79 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия, мес | 36 |
| Емкость аккумулятора, Ач | 5.2 |
| Источник питания | Мережа 220 |
| Категории товаров 1 | Електроінструмент |
| Категории товаров 2 | Акумуляторні батареї |
| Напряжение аккумулятора, В | 18 |
| Платформа | M18 |
Информация для заказа
- Цена: 3 595 ₴




