Пила ланцюгова акумуляторна щітка безщіткова 50 см M18 F2CHS50-0 (DUO BATT) MILWAUKEE
64 693 ₴
- Нет в наличии
- Код: 4933480120
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
M18 FUEL F2CHS50-0 Ланцюгова пилка з двома акумуляторами Мілуокі | 4933480120
Опис інструменту | M18 FUEL F2CHS50-0 Ланцюгова пилка з двома акумуляторами Мілуокі | 4933480120:
Два металеві пазурі для валки
Окуляри для валки підвищеної видимості
Система різання 50 см
Здатний перевищувати бензопили об'ємом 60 куб.см за швидкістю різання.
Зменшує зупинку завдяки моменту, що крутить, 9,5 Нм для різання складних матеріалів і підтримує швидкість при великих навантаженнях.
Ріжуча система довжиною 50 см і пікова потужність 5,8 л. для валки та розпилювання.
Приціл для валки з хорошою видимістю для більш точної валки
Два режими потужності дозволяють користувачеві вибирати між максимальною потужністю та збільшеним часом роботи.
Два металеві захвати для валки дозволяють користувачеві мати більший важіль при різанні.
Технологія FUEL™ дозволяє досягти повного газу менш ніж за секунду.
Тригер з регульованою швидкістю дозволяє користувачу повністю контролювати криву потужності, забезпечуючи миттєвий відгук дросельної заслінки.
Масляний бак, що не проливається, з легкодоступним резервуаром і прозорим оглядовим вікном.
ДНК нашої платформи FUEL™ перевизначає баланс бездротових технологій. Безщітковий двигун MILWAUKEE® POWERSTATE®, акумуляторна батарея RE
Гнучка акумуляторна система: працює з усіма акумуляторами MILWAUKEE® M18™.
Технічні характеристики та аксесуари, що постачаються з інструментами | M18 FUEL F2CHS50-0 Ланцюгова пилка з двома акумуляторами Мілуокі | 4933480120:
Довжина напрямної: 50 см.
Швидкість ланцюга: 14,3 м/с
Резервуар для олії для ланцюга: 169 мл.
Батарея: літій-іонна 18 В
Вага: 6,9 кг
1 Пила М18 F2CHS50-0
1 пляшка олії
1 захисний чохол для ланцюга
Опис інструменту | M18 FUEL F2CHS50-0 Ланцюгова пилка з двома акумуляторами Мілуокі | 4933480120:
Два металеві пазурі для валки
Окуляри для валки підвищеної видимості
Система різання 50 см
Здатний перевищувати бензопили об'ємом 60 куб.см за швидкістю різання.
Зменшує зупинку завдяки моменту, що крутить, 9,5 Нм для різання складних матеріалів і підтримує швидкість при великих навантаженнях.
Ріжуча система довжиною 50 см і пікова потужність 5,8 л. для валки та розпилювання.
Приціл для валки з хорошою видимістю для більш точної валки
Два режими потужності дозволяють користувачеві вибирати між максимальною потужністю та збільшеним часом роботи.
Два металеві захвати для валки дозволяють користувачеві мати більший важіль при різанні.
Технологія FUEL™ дозволяє досягти повного газу менш ніж за секунду.
Тригер з регульованою швидкістю дозволяє користувачу повністю контролювати криву потужності, забезпечуючи миттєвий відгук дросельної заслінки.
Масляний бак, що не проливається, з легкодоступним резервуаром і прозорим оглядовим вікном.
ДНК нашої платформи FUEL™ перевизначає баланс бездротових технологій. Безщітковий двигун MILWAUKEE® POWERSTATE®, акумуляторна батарея RE
Гнучка акумуляторна система: працює з усіма акумуляторами MILWAUKEE® M18™.
Технічні характеристики та аксесуари, що постачаються з інструментами | M18 FUEL F2CHS50-0 Ланцюгова пилка з двома акумуляторами Мілуокі | 4933480120:
Довжина напрямної: 50 см.
Швидкість ланцюга: 14,3 м/с
Резервуар для олії для ланцюга: 169 мл.
Батарея: літій-іонна 18 В
Вага: 6,9 кг
1 Пила М18 F2CHS50-0
1 пляшка олії
1 захисний чохол для ланцюга
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Milwaukee |
| Страна производитель | США |
| Питание | Аккумулятор |
| Расположение двигателя | Поперечное |
| Длина шины | 508 мм |
| Длина пропила, (мм) | 480 |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Скорость вращения цепи | 14.3 м/сек |
| Количество оборотов | 7400 об/мин |
| Объем масляного бака | 169 мл |
| Уровень шума | 99 дБ |
| Вес | 9 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Смазка цепи | Автоматическая (встроенная) |
| Фонарик | Нет |
| Тип товара | Цепная аккумуляторная пила |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 3600 Вт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Время заряда аккумулятора | 130 мин |
| Дополнительные функции | |
| Праймер | Нет |
| Легкий запуск | Да |
| Тормоз цепи | Да |
| Время срабатывания тормоза цепи | 0.12 сек |
| Система гашения вибрации | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Нет |
| Бесключевая регулировка натяжения цепи | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Особенности | Защита от перегрузки, Автоматическая смазка цепи, Антивибрационная система, Блокировка кнопки включения, Боковое натяжение цепи, Тормоз цепи, Легкий запуск, Металлический зубчатый упор, Плавный пуск, Точная регулировка расхода масла |
Информация для заказа
- Цена: 64 693 ₴







