

Алмазний відрізний диск Baumesser Asphalt Pro (94320005026) 400x3,8/2,8x10x25,4
3 849 ₴
- Нет в наличии
- Код: 94320005026
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Алмазний відрізний диск Baumesser Asphalt Pro (94320005026) 400x3,8/2,8x10x25,4мм застосовується для роботи з асфальту та свіжого бетону. Особливості: високі показники швидкості різання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baumesser |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр внешний | 400 мм |
| Диаметр внутренний | 25.4 мм |
| Обработка материала | Асфальт |
| Толщина | 3.8 мм |
| Основные | |
| Максимально допустима швидкість обертання | 4800 об/мин |
| Тип диска | Сегментний |
| Тип різу | Мокрий |
Информация для заказа
- Цена: 3 849 ₴


