Пиляльний диск Bosch Speedline Wood 130×2×16 мм, 18 ATB/FT
399 ₴
- Готово к отправке
- Код: 2608640775
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Циркулярний круг Bosch Speedline Wood діаметром 130 мм, з посадковим отвором 16 мм, з 18 зубами форми ATB/FT здійснює швидкі, грубі різи шириною 2 мм уздовж та поперек волокон деревини будь-яких порід, необроблених ДСП, фанері, вагонці, столярних плитах, а також точні кутові пропили.
- Специфічна форма зубів ATB/FT — два увігнутих змінних та один увігнутий плоский зуб — забезпечує повністю контрольований процес пиляння без вібрації.
- Міцний корпус круга товщиною 1,4 мм виготовлений із загартованої твердосплавної сталі твердістю HRC більше 40.
- На тілі диска є, виготовлені лазерної різкою, демпфируючі прорізи, завдяки яким він ріже тихо, без коливань та перегріву.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Диаметр внешний | 130 мм |
| Диаметр внутренний | 16 мм |
| Количество зубов | 18 |
| Назначение | Пильный |
| Обработка материала | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 2 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Геометрия зуба | ATB |
| Диаметр внешний, мм | 130 |
| Диаметр посадочного отверстия, мм | 16 |
| Количество зубьев | 18 шт. |
| Применение | твердая древесина фанера МДФ;тверда деревина фанера МДФ |
| Страна-производитель | Германия |
| Толщина пропила, мм | 2 |
| Ширина пропила, мм | 2 |
Информация для заказа
- Цена: 399 ₴


