Свердло по металу Bosch PointTeQ HSS 11,0х142 мм
160 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: 2608577278
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Особливості свердла по металу Bosch PointTeQ HSS 11,0х142мм (2608577278): Висока швидкість і легкий старт - самоцентруючийся наконечник PointTeQ дозволяє легко і швидко почати свердління Швидке видалення стружки завдяки чорному оксидних покриттю Збільшений ресурс як результат високої швидкості свердління, що приводить до зменшеного зносу, а отже до збільшення кількості отворів Низький ризик зламу завдяки високо-еластичної тілу свердла Свердло HSS PointTeQ призначене для свердління чорних металів, стали, заліза, чавуну і т.п. Заточка 135% Чудовий результат роботи Продуманий і ергономічний дизайн Надійність і тривалий термін служби Простота і зручність використання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Германия |
| Диаметр | 11 мм |
| Длина рабочей части | 94 мм |
| Назначение | По металлу |
| Общая длина | 142 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сверло |
| Тип хвостовика | Конический |
| Пользовательские характеристики | |
| Категории товаров 1 | Витратні матеріали |
| Категории товаров 2 | Свердла по металу |
| Остаток | 3 |
Информация для заказа
- Цена: 160 ₴


