
Сверло по металлу BOSCH hss PointTeQ D3,5 h39 L70
25 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: 2608577203
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Швидке свердління металу
Спіральний свердло HSS PointTeQ дозволяє швидко свердлити метал завдяки спеціальному наконечнику PointTeQ
Висока швидкість свердління зменшує виділення тепла та знос
Наконечник PointTeQ залишається гострим та забезпечує постійну міцність
Циліндричний хвостовик, сумісний із трикулачковими патронами.
Низький ризик зламу за рахунок еластичного тіла; канавка із чорним оксидом; DIN 338, тип N, кут заточування 135 градусів
Низька ймовірність зламу – особливо для свердлів діаметром менше 6 мм – забезпечується за рахунок високої еластичності тіла свердла. Чорне оксидне покриття канавки забезпечує швидке видалення стружки. Спіральне свердло HSS PointTeQ виготовляється за стандартом DIN 338. Тип свердла N (тип спіралі), кут заточування наконечника - 135 градусів.
Воно забезпечене циліндричним хвостовиком (діаметри хвостовика і свердла збігаються) і призначене для використання зі свердлильними стійками та дрилями-шуруповертами.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Германия |
| Диаметр | 3.5 мм |
| Длина рабочей части | 39 мм |
| Назначение | По металлу |
| Общая длина | 70 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сверло |
| Тип хвостовика | Конический |
| Угол заточки | 135 град. |
| Пользовательские характеристики | |
| Категории товаров 1 | Витратні матеріали |
| Категории товаров 2 | Свердла по металу |
| Остаток | 3 |
Информация для заказа
- Цена: 25 ₴


