Сверло по металлу Bosch HSS-PointTeQ 4,5 x 80 мм
35 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: 2608577213
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Свердло по металу Bosch HSS-PointTeQ виготовлене з легованої швидкорізальної сталі згідно з нормами DIN 338.
Призначені для свердління легованої та нелегованої сталі з міцністю до 1000 Н/мм2, нержавіючої сталі, сірого чавуну, жаростійкої сталі, кислотостійкої сталі, металокерамічного сплаву, кольорових металів тощо.
Ідеальний вибір для роботи зі свердлильними верстатами та стійками для дрилів. Технологія заточування PointTeQ забезпечує швидке свердління на 40% і збільшує цим ресурс свердла в 7 разів у порівнянні зі свердлами серії HSS-R.
Прецизійний кут заточування 135° також дозволяє збільшити продуктивність свердління і знизити на 50% зусилля, що прилагоджується в порівнянні зі звичайним конічним заточуванням.
Свердло має дві ріжучі кромки та дві спіральні канавки для ефективного виведення стружки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Германия |
| Диаметр | 4.5 мм |
| Длина рабочей части | 47 мм |
| Назначение | По металлу |
| Общая длина | 80 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сверло |
| Тип хвостовика | Цилиндрический |
| Угол заточки | 135 град. |
| Пользовательские характеристики | |
| Категории товаров 1 | Витратні матеріали |
| Категории товаров 2 | Свердла по металу |
| Остаток | 3 |
Информация для заказа
- Цена: 35 ₴


