Особливості свердла по металу Bosch PointTeQ HSS 6,0х93мм (2608577228): Висока швидкість і легкий старт - самоцентруючийся наконечник PointTeQ дозволяє легко і швидко почати свердління Швидке видалення стружки завдяки чорному оксидних покриттю Збільшений ресурс як результат високої швидкості свердління, що приводить до зменшеного зносу, а отже до збільшення кількості отворів Низький ризик зламу завдяки високо-еластичної тілу свердла Свердло HSS PointTeQ призначене для свердління чорних металів, стали, заліза, чавуну і т.п. Заточка 135% Чудовий результат роботи Продуманий і ергономічний дизайн Надійність і тривалий термін служби Простота і зручність використання
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Германия |
| Диаметр | 6 мм |
| Длина рабочей части | 57 мм |
| Назначение | По металлу |
| Общая длина | 93 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сверло |
| Тип хвостовика | Цилиндрический |
| Угол заточки | 135 град. |
| Пользовательские характеристики | |
| Категории товаров 1 | Витратні матеріали |
| Категории товаров 2 | Свердла по металу |
Информация для заказа
- Цена: 35 ₴


