Опис свердла HSS-PointTeQ, 8,5×75×117 мм, 10 шт:
- Спіральне свердло Bosch HSS-PointTeQ діаметром 8,5 мм, загальною довжиною 117 мм, робочою — 75 мм для виготовлення отворів у листовому металі, алюмінії, конструкційній сталі. Підходить для свердління пластмас, деревини, сендвіч-панелей.
- Технологія заточування PointTeQ забезпечує швидке свердління. Кут при вершині 135 градусів ефективно центрує насадку, вістря меньше гріється. Самоцентруюче свердло запобігає ковзанню на заготівлі та виконує свердління швидше та легше, ніж інші свердла.
- Канали з покриттям з чорного оксиду знижують тертя та вільно виводять стружку.
- Незалежно від того, чи хочете ви зробити отвори для загвинчування, кабельні та трубні проходи, або отвори для сердечника для різьблення та клепаних з'єднань, свердла HSS-PointTeQ допоможуть виконати завдання швидко й ефективно.
- Зносостійка насадка з тривалим терміном експлуатації.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Германия |
| Диаметр | 8.5 мм |
| Длина рабочей части | 75 мм |
| Назначение | По металлу |
| Общая длина | 117 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сверло |
| Тип хвостовика | Цилиндрический |
| Угол заточки | 135 град. |
| Пользовательские характеристики | |
| Категории товаров 1 | Витратні матеріали |
| Категории товаров 2 | Свердла по металу |
Информация для заказа
- Цена: 52 ₴


