Опис свердел HSS-PointTeQ, 9×81×125 мм, 10 шт:
- 10 спіральних свердел Bosch HSS-PointTeQ діаметром 9 мм, загальною довжиною 125 мм, робочою — 81 мм для виготовлення отворів у листовому металі, алюмінії, конструкційній сталі. Підходять для свердління пластмас, деревини, сендвіч-панелей.
- Технологія заточування PointTeQ забезпечує швидке свердління. Кут при вершині 135 градусів ефективно центрує насадку. Самоцентруюче свердло запобігає ковзанню на заготівлі та виконує свердління швидше та легше, ніж інші свердла.
- Канали з покриттям з чорного оксиду знижують тертя та вільно виводять стружку.
- Незалежно від того, чи хочете ви зробити отвори для загвинчування, кабельні та трубні проходи, або отвори для сердечника для різьблення та клепаних з'єднань, свердла HSS-PointTeQ допоможуть виконати завдання швидко й ефективно.
- Зносостійка насадка з тривалим терміном експлуатації.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Германия |
| Диаметр | 9 мм |
| Длина рабочей части | 81 мм |
| Назначение | По металлу |
| Общая длина | 125 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сверло |
| Тип хвостовика | Цилиндрический |
| Угол заточки | 135 град. |
| Пользовательские характеристики | |
| Категории товаров 1 | Витратні матеріали |
| Категории товаров 2 | Свердла по металу |
Информация для заказа
- Цена: 60 ₴


