Опис
• Система кріплення паперу на липучці забезпечить краще видалення пилу, швидку заміну шліфувального паперу та високу ефективність шліфування
• Передбачені затискачі для традиційного паперу
• Пилозахищений вимикач збільшує довговічність інструменту неслизькі рельєфні корпусний та бічний захват призначені для створення неперевершеної зручності та керування під час тривалої роботи
• Збалансована конструкція та низький рівень вібрації зменшить втому під час роботи
• Кулькові підшипники повністю герметизовані, вони сприяють довгостроковому терміну служби
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальное количество оборотов | 14000 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 230 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | вибрационная |
| Ширина шлифования | 114 мм |
| Комплектация | |
| Кейс в комплекте | Нет |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплитуда колебаний, мм | 1.6 |
| Вес (кг) | 1.4 |
| Источник питания | сетевой |
| Комплектация | ✔ Мешок для сбора пыли со встроенным адаптором для пылесоса - 1 шт |
| Плавный пуск | Нет |
| Потребляемая мощность, Вт | 230 |
| Размер подошвы, мм | 108х115 |
| Размер шлифовальной бумаги, мм | 140*114 |
| Регулировка оборотов | Нет |
| Страна-производитель | Китай |
| Частота вращения, об/мин | 14000 |
Информация для заказа
- Цена: 3 099 ₴


