Набір ударних торцевих головок DEWALT DWMT74738, 23 шт., привід 3/8 дюйма, комбінований метричний/SAE, адаптер
2 799 ₴
- Нет в наличии
- Код: DWMT74738
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Опис
DEWALT DWMT74738 Набір ударних головок 23 предмети 3/8 дюйма Привід метричний/SAE Комбінований Електричний гайковий ключ з торцевим приводом Адаптер для дриля
Набір головок Deep Combination Impact з 23 предметів пропонує широкий вибір головок для потреб користувача. Ці розетки мають DirectTorque Технологія, що допомагає запобігти закругленню кріпильних деталей і забезпечити краще захоплення.
Особливості
Термооброблена CR-440 сталь
Технологія DirectTorque
Висока видимість лазерного гравіювання маркування
Чорне оксидне покриття
Сумісність з кільцем ущільнювача і стопорним штифтом
Включає
(1) 3/8 ударних головок приводу 6pt: метричні 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, SAE 3/8, 7/16, 1/2, 9/16, 5 / 8, 11/16, 3/4, 13/16, 7/8, 1
(2) Ударний подовжувач приводу 3/8 дюйма на 6 пт, 3 дюйми, швидкознімна тріскачка з приводом 3/8 дюйма, адаптер приводного дриля 3/8 дюйма
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Тайвань |
| Квадрат | 3/8" |
| Количество в наборе | 23 шт |
| Размер max | 21 мм |
| Размер min | 12 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | набор торцевых головок |
| Пользовательские характеристики | |
| Категории товаров 1 | Ручний інструмент |
| Категории товаров 2 | Торцеві головки |
| Категории товаров 3 | Набори торцевих головок |
Информация для заказа
- Цена: 2 799 ₴


