Алмазне відрізний круг Distar Beton – це універсальний диск для роботи з будь-якими типами бетону. Варто відзначити, що його використання допустиме як при роботі з неармованим, так і армованим бетоном будь-якого типу. В цілому, інструмент універсальний у застосуванні, і може бути використаний для різання різноманітних будівельних матеріалів.
Круг забезпечує максимально стабільну і якісну роботу, і в той же час має великий ресурс і продуктивність.
Призначений 1A1RSS/C1-H Beton для використання на бензорізах та швонарізчиках з посадковим отвором 25,4мм.
На ринку представлений у пяти варіаціях, з діаметром 300, 350, 400, 450 та 500 мм. При цьому висота алмазоносного шару становить 10 мм, крім останнього диска 500 мм, в якому вона становить 15 мм.
Круг забезпечує максимально стабільну і якісну роботу, і в той же час має великий ресурс і продуктивність.
Призначений 1A1RSS/C1-H Beton для використання на бензорізах та швонарізчиках з посадковим отвором 25,4мм.
На ринку представлений у пяти варіаціях, з діаметром 300, 350, 400, 450 та 500 мм. При цьому висота алмазоносного шару становить 10 мм, крім останнього диска 500 мм, в якому вона становить 15 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DISTAR |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр внешний | 350 мм |
| Диаметр внутренний | 25.4 мм |
| Назначение | Отрезной |
| Обработка материала | Бетон |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 35 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 075 ₴





