

Круг алмазний вiдрiзний 1A1RSS 354 Classic H12
4 895 ₴
- В наличии
- Код: 12185004160
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Алмазний диск Distar 1A1RSS C1W CLASSIC H12 розроблений для різання бетону, як не армованого, так слабо і середньо армованого. Завдяки тому, що диск має збільшену висоту алмазного сегменту до 12 міліметрів забезпечує досить хороший ресурс роботи, зокрема до 400 метрів на бензорізи та до 500 на швонарізчиках.
Відрізняється досить високою швидкістю роботи, що досягає показників 2,25 метрів в хвилину і 1,5 м в хвилину на бензоріз відповідно.
Представлений в асортименті в діаметрах від 300 до 600 міліметрів.
Використовується на обладнанні низької та середньої потужності (4-9 кіловат).
Distar CLASSIC H12 на ринку позиціонується як збалансований диск, що поєднує в собі оптимальне співвідношення ціни і якості, відноситься до екстра класу 5D.
Відрізняється досить високою швидкістю роботи, що досягає показників 2,25 метрів в хвилину і 1,5 м в хвилину на бензоріз відповідно.
Представлений в асортименті в діаметрах від 300 до 600 міліметрів.
Використовується на обладнанні низької та середньої потужності (4-9 кіловат).
Distar CLASSIC H12 на ринку позиціонується як збалансований диск, що поєднує в собі оптимальне співвідношення ціни і якості, відноситься до екстра класу 5D.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DISTAR |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр внешний | 350 мм |
| Диаметр внутренний | 25.4 мм |
| Назначение | Отрезной |
| Обработка материала | Бетон |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 32 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 895 ₴


