

Диск алмазний сегментований Distar 350х25,4х3 мм (14320530024)
4 369 ₴
- В наличии
- Код: 14320530024
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Алмазний диск Distar 7D XXL розроблений для різання бетону, як неармированного, так слабо і середньоармованного. Завдяки тому, що диск має збільшену висоту алмазного сегменту до 20 міліметрів забезпечує надзвичайно високий ресурс роботи. Висока швидкість різання. Ефективне охолодження корпуса під час роботи.
Коло алмазне відрізне Distar 1A1RSS 350 XXL це диск з найвищим алмазоносним сегментом на ринку. Призначений для роботи з армованого бетону. Корпус диска виготовлений із високоміцної сталі, що дозволяє йому витримувати високі навантаження під час різання. Кілька рядів отворів у корпусі сприяють його ефективному охолодженню. Найвищий ресурс серед усіх спечених дисків. Охолодження: з водою, без води. Призначення: цегла, бетон неармований, бетон армований, тротуарна плитка, цегла тверда, цегла вогнетривка. Докладніше: https://kulibin.com.ua/ua/catalog/diski_almaznye/distar-14320530024/?srsltid=AfmBOooBX5fn9IOjoxqeGAlxvVpt31-WSOpn_FI7qrcOsifan2csa1I2
Коло алмазне відрізне Distar 1A1RSS 350 XXL це диск з найвищим алмазоносним сегментом на ринку. Призначений для роботи з армованого бетону. Корпус диска виготовлений із високоміцної сталі, що дозволяє йому витримувати високі навантаження під час різання. Кілька рядів отворів у корпусі сприяють його ефективному охолодженню. Найвищий ресурс серед усіх спечених дисків. Охолодження: з водою, без води. Призначення: цегла, бетон неармований, бетон армований, тротуарна плитка, цегла тверда, цегла вогнетривка. Докладніше: https://kulibin.com.ua/ua/catalog/diski_almaznye/distar-14320530024/?srsltid=AfmBOooBX5fn9IOjoxqeGAlxvVpt31-WSOpn_FI7qrcOsifan2csa1I2
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baumesser |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр внешний | 350 мм |
| Диаметр внутренний | 25.4 мм |
| Назначение | Отрезной |
| Обработка материала | Асфальт, Бетон |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 35 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 369 ₴


