1A1R Esthete 7D розроблений для високоякісного різання керамічної плитки з декоративними покриттями, в тому числі високоглазурованними, на УШМ без охолодження.
Ультра-тонкий алмазний шар 1,1 мм дозволяє виконувати надточний, делікатний різ.
За рахунок меншого опору матеріалу забезпечується легке і швидке різання.
Залишає найчистішу кромку на всіх видах плитки, в т.ч. з глазурованим покриттям.
- Нова конструкція диска з ефектом 'прозорого корпусу в розрізі' дозволяє контролювати лінію різу.
- Корпус диска, посилений фланцем, забезпечує впевнене різання твердої керамічної плитки.
- Лазерна сегментація забезпечує ефективне охолодження ріжучого шару.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | DISTAR |
| Страна производитель | Украина |
| Назначение | Отрезной |
| Обработка материала | Керамическая плитка, Плитка |
| Диаметр внешний | 125 мм |
| Диаметр внутренний | 22.2 мм |
| Толщина | 1.1 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 550 ₴





