Мотопомпа Daishin SCR-50hgd розроблена для перекачування води з мінімальним вмістом грязьових включень розміром до 6 мм.забезпечує продуктивне вирішення питань, пов'язаних з водозабезпеченням, поливом культур, спустошенням/наповненням басейну або ємностей.
Особливості та переваги моделі SCR-50HGD
- потужний 4-тактний бензомотор відрізняється тривалим напрацюванням мотогодин, демонструє гідну продуктивність насоса, адаптований до частого застосування;
- за допомогою ручного стартера з невеликим опором шнура користувач легко запустить двигун;
- крильчатка і равлик виготовляються з чавуну для подолання підвищених навантажень, контакту з вологою без ризику корозії;
- фільтр-сітка затримує великі частинки, не допускає їх всмоктування;
- водяний стовп в 32 м дозволить оперативно загасити вогнище загоряння;
- оптимальний Обсяг бензобака не ускладнює установку і сприяє тривалим циклам безперервної подачі водних ресурсів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Daishin |
| Вес | 27.4 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Глубина всасывания | 8 м |
| Диаметр перекачиваемых частиц | 9 мм |
| Максимальная пропускная способность | 31.2 куб. м/час |
| Перекачиваемые среды | Вода с примесями, Техническая вода |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Характеристики привода | |
| Время автономной работы | 2 час |
| Мощность двигателя | 4 кВт |
| Расход топлива | 1.8 л/ч |
| Тип топлива | Бензин |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 527 мм |
| Длина | 368 мм |
| Ширина | 417 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 27.4 |
| Высота подъема, м | 32 |
| Диаметр патрубков | 2" ⁄ 50 мм |
| Комплектация | ✔ Набор крепежных элементов - 1 шт |
| Максимальная глубина всасывания, м | 8 |
| Максимальный диаметр частиц, мм | 90 |
| Мощность двигателя, кВт | 5.15 |
| Объем масла в картере двигателя, л | 0.6 |
| Стартер | ручной |
| Страна-производитель | Китай |
Информация для заказа
- Цена: 10 900 ₴


