WVB 18 LTX BL 15-125 Quick (601731660) Акумуляторна кутова шліфувальна машина
21 316 ₴
- Нет в наличии
- Код: 601731660
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
- Нове покоління безщіткових акумуляторних кутових шліфувальних машин: найпотужніші у своєму класі, такі ж потужні, як мережевий електроінструмент потужністю 1500 Вт
- Безщітковий двигун, що не потребує технічного обслуговування, з найвищим коефіцієнтом корисної дії і максимальною зручністю
- Можливість налаштування частоти обертання регулювальним колесом для роботи з кількістю обертів, що вимагається властивостями матеріалу і залишається незмінною під навантаженням
- Швидка система гальмування забезпечує максимальний захист користувачів: Диск зупиняється протягом 1,5 секунди після вимкнення
- Система M-Quick для заміни дисків без інструментів натисненням на кнопку
- Захисний кожух, що регулюється без застосування інструменту; фіксується із захистом від провертання
- Акумуляторний блок можна розвертати з кроком 90 градусів для кращої ергономічності в будь-якій робочій позі
- Механічна запобіжна муфта Metabo S-automatіc: при блокуванні диска забезпечує найменшу віддачу серед конкурентів і гарантує максимальний захист користувача
- Електронний захист від перевантаження, плавний пуск і захист від повторного пуску
- Знімний пилозахисний фільтр для захисту двигуна від грубих часточок
- З metaBOX, продуманим рішенням для транспортування і зберігання
- Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний зі всіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями марок CAS
-
Комплект поставки
WVB 18 LTX BL 15-125 Quick (601731660)
- Захисний кожух
- Опорний фланець
- Швидкозатискна гайка M-Quick
- Додаткова рукоятка Metabo VibraTech (MVT)
- Пилозахисний фільтр
- 2 акумуляторні блоки LiHD (18 В / 5,5 А*г)
- Швидкозарядний пристрій ASC 145 "AIR COOLED"
- metaBOX 165 L
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 2 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Емкость аккумулятора | 5.5 А·ч |
| Максимальное количество оборотов | 10000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Основная рукоятка | Поворотная |
| Питание | Аккумулятор |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Нет |
| Предохранительная муфта | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Комплектация | |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Кейс в комплекте | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия, мес | 36 |
| Двигатель | Безщітковий |
| Диаметр диска, мм | 125 |
| Емкость аккумулятора, Ач | 5,5 |
| Источник питания | Акумулятор |
| Категории товаров 1 | Електроінструмент |
| Категории товаров 2 | Шліфмашини |
| Категории товаров 3 | Шліфмашини акумуляторні |
| Макс. глубина резания, мм | 33 |
| Напряжение аккумулятора, В | 18 |
| Скорость без нагрузки об/мин. | 0-10000 |
| Уровень шума, дБ | 96 |
Информация для заказа
- Цена: 21 316 ₴









