Опис гайкокрута акумуляторного Vitals Professional AT 1860 BS SmartLine+
Гайкокрут акумуляторний Vitals Professional AT 1860 BS SmartLine+ — це найпотужніша модель у лінійці гайкокрутів серії SmartLine+. Він призначений для виконання найвибагливіших завдань із кріплення та відкручування гайок, забезпечуючи високий крутний момент аж до 600 Нм.
Гайкокрут Vitals Professional AT 1860 BS SmartLine+ оснащений безщітковим двигуном, який забезпечує високу продуктивність, надійність та довговічність. Електронне регулювання крутного моменту дозволяє точно налаштувати необхідну силу затягування гайок. Тип патрона квадрат 1/2" забезпечує надійне кріплення гайок.
Гайкокрут акумуляторний Vitals Professional AT 1860 BS SmartLine+ — ідеальний вибір для професіоналів та ентузіастів, яким потрібна максимальна потужність та надійність у роботі. З цим гайкокрутом ви зможете впоратися із найскладнішими завданнями щодо кріплення гайок з легкістю та точністю. Незалежно від того, працюєте ви в автосервісі, будівельній галузі або займаєтеся домашніми проектами, цей гайковерт стане незамінним інструментом, що забезпечує професійні результати.
Товар поставляється без АКБ та ЗУ. Їх потрібно купувати окремо під свої потреби.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 2.5 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальный крутящий момент | 600 H*m |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | ударный |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Дополнительные функции | |
| Количество скоростей работы | 3 |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Ударный режим | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 2.5 |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Количество скоростей | 3 |
| Количество ударов, уд/мин | 3000 |
| Максимальный крутящий момент, Нм | 600 |
| Напряжение, В | 18 |
| Размер держателя насадки, дюйм | 1 ⁄ 2 |
| Страна-производитель | Китай |
| Тип двигателя | Бесщёточный |
| Частота вращения 1 скорость, об/мин | 1700 |
| Частота вращения 2 скорость, об/мин | 2100 |
| Частота вращения 3 скорость, об/мин | 2400 |
- Цена: 5 755 ₴










